HoReCa (Хорека) – назва, яка використовується на ринку індустрії гостинності. Це особливий канал збуту і особливість полягає в тому що покупець вживає товар там де і купує.

У самій назві Хорека – позначені місця, де покупець одержує все необхідне на місці Готель, Ресторан, Кафе.

Розвитку ринку Хорека в Україні головним чином сприяють самі українці, які багато подорожують усередині країни, а також ділова активність бізнесу.

Цей ринок в Києві користується великою популярністю. Тут зосереджена найбільша кількість готелів, кафе і їхня кількість постійно збільшується. Природньо, що для таких закладів неприпустимі затримки і збої в постачаннях, тому що це призведе до втрати репутації, а відповідно і прибутку.

Продукти для ресторанів

Постачання продуктів для ресторанів передбачає вузькі тимчасові вікна. Необхідна швидка доставка продуктів харчування в ресторани. Свіжі і якісні продукти це запорука успіху будь-якого ресторану. Кухареві для приготування кулінарних шедеврів можуть знадобитися м’ясні та ковбасні вироби. А на нашому сайті можна замовити і оформити доставку ковбасних і м’ясних делікатесів. Своєчасне транспортування гарантоване, адже клієнт ресторану не завжди зможе пробачити відсутність улюбленої страви в меню через постачальника, який вчасно не забезпечив продукцією.

Продукти для кафе, барів і піцерій

Особливу увагу постачальники продуктів харчування для кафе, барів і піцерій повинен звертати на смак, якісне зберігання і на своєчасну доставку. Ковбасні та м’ясні вироби для перерахованих вище закладів можна знайти і замовити на нашому сайті. Простота придбання замовлень, завдяки кваліфікованому персоналу й менеджменту нашого сайту, вас приємно здивують. Ковбасна продукція представлена ​​в великому асортименті. Регулярна і оперативна їх поставка дозволяє нагодувати всіх відвідувачів цих закладів навіть при несподіваному збільшенні числа замовлень.

Продукти для магазинів

Правильно підібраний асортимент є запорукою успіху будь-якого продуктового закладу. Постачальники продуктів харчування для магазинів повинні вразити асортиментом. А на нашому сайті є великий спектр ковбасних і м’ясних делікатесів різних цінових категорій. Покупець завжди буде знати, що є місце де будуть задоволені всі його потреби, а саме багатий вибір, відмінна якість і прийнятна для нього ціна. Бекон Київ ЮА – найнадійніший постачальник продуктів.

Продукти в офіс

Для того, щоб придбати необхідний товар, немає необхідності їхати в супермаркет, витрачати свій час на пошуки і придбання всього необхідного і самому доставляти до місця призначення. Через інтернет продукти для horeca можна придбати набагато вигідніше. Для вас є ковбаса оптом і в роздріб. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами і зможете замовити онлайн ковбаси і м’ясні вироби в офіс. Замовлення ковбасних виробів преміум класу буде своєчасно доставлене за вашою адресою.

Як вибирати постачальника продуктів HoReCa в Києві

Постачальника в Києві, потрібно вибирати за кількома критеріями. Найголовніше, щоб компанія тривалий час надавала свої послуги на ринку, мала необхідні документи (сертифікат, документи на продукцію), поставка продуктів повинна бути своєчасною.

Переваги замовлення ковбасних виробів для HoReCa онлайн

Замовляючи ковбасні вироби онлайн ви вирішуєте питання покупки без всяких проблем, все дуже просто. Вам не треба витрачати свій час на дзвінки, ви уникнете непорозумінь, які виникають при прийомі замовлення по телефону (не розчули і неправильно прийняли замовлення, немає мережі або зайнятий абонент і т.д). У вас є всі можливості ознайомитися з ковбасними виробами в інтернет магазин ковбаси Київ і зробити правильний і вигідний вибір. Оформити доставку можна на сайті, а дізнатися про деталі можна в розділі доставка.

Сьогодні індустрія Хорека характеризується дуже високою конкуренцією, а також вкрай великою роллю забезпечення якості роботи персоналу для задоволення потреб клієнтів. Дійсно, при наданні подібних послуг ставлення споживача сильно залежить від того, як його зустріли, як скоро прийняли і якісно виконали замовлення. Доставка продуктів харчування horeca дозволяє значно заощадити гроші і час.